Vánoční kaple

Adventní čas na Jesenicku zpříjemnila tradiční prezentační akce Střední školy gastronomie a farmářství Jeseník v Kapli na Průchodní ulici. Vánoční výstava, která se konala 13. prosince, nabídla návštěvníkům řadu zážitků. Kromě ochutnávky zákusků, kávy, zmrzliny a punče, které se k zákazníkům dostaly na stůl díky šikovným rukám žáků gastronomických oborů, bylo možné zhlédnout a zakoupit ukázky  kovářského a sedlářského řemesla.

Někteří z návštěvníků Kaple využili možnosti rozhodnout o nejkrásnější žákovské tabuli. Aby se hlasování stalo skutečně objektivním, pořadatelé se rozhodli, že žáci vystavující školy nebudou hlasovat. Z celkového počtu všech hostů se jich k hlasování odhodlalo 626.

Tito rozhodli o následném vítězném pořadí – na prvním místě vyhrála s počtem 188 hlasů Novoroční tabule (zelená) třídy 3A. Druhé místo obsadila Vánoční tabule (fialová) třídy 3D s množstvím 172 hlasů. Chalupářská štědrovečerní tabule  žáků 2A obsadila třetí místo.

Všem návštěvníkům, zvláště hlasujícím, děkujeme za podporu a ocenění práce našich žáků i pedagogů z odborné i teoretické výuky a v dalším roce se budeme těšit na viděnou.

Print this pageShare on Facebook