Projekt Comenius slavnostně zahájen

man3

Ve středu 24.října 2012 došlo v německém Mannheimu ke slavnostnímu zahájení mezinárodního Projektu Partnerství škol Comenius v rámci Programu celoživotního učení.

Projektu se vedle naší školy zúčastní školy Justus-von- Liebig Schule z Mannheimu, dále Instittuto Professional Alberghiero di Stato „ Pietro d´Abano“ Abano Terme z Itálie a Zespól Zskól Zawodowych Nr.4 im. Bronislawa Koraszewskiego  z polského Opole. Náplní dvouletého projektu s názvem TOGETHER IS BETTER budou vzájemná setkávání učitelů a žáků jednotlivých partnerských škol, společná práce v oblasti gastronomie a poznávání kultur a tradic jednotlivých partnerských zemí.

man4

Naši delegaci v Mannheimu tvořili ředitelka školy PhDr. Silvie Pernicová, vedoucí učitel odborného výcviku Luděk Ungermann a učitelé Mgr. Vladimír Kunzfeld a Ing. Peter Schöppel. Během návštěvy v Mannheimu se upřesnily jednotlivé body projektu, termíny a programy jednotlivých návštěv v partnerských zemích a další detaily projektu. Součástí programu bylo i přijetí zástupců jednotlivých škol na radnici v Mannheimu.

tobe[1]