Projekt partnerství škol Comenius

Projekt zaměřený na rozvoj partnerství škol v dotačním systému Comenius byl na naší škole zahájen 1. 8. 2012. Kromě naší školy se projektu zúčastnily také Justus-von-Liebig Schule z německého Mannheimu, Instittuto Professional Alberghiero di Stato „ Pietro d´Abano“ Abano Terme z Itálie a Zespól Zskól Zawodowych Nr.4 im. Bronislawa Koraszewskiego  z polského Opole.
Projekt byl realizován v rámci Programu celoživotního učení s  registračním číslem COM-MP-2012-267. Jeho účastníci se dohodli, že ponese název „ TOGETHER is better“.

bild[1]     tobe[1]

Náplní projektu  byla  vzájemná setkávání žáků a učitelů jednotlivých škol, společná práce v oblasti gastronomie a poznávání kultur a tradic jednotlivých partnerských zemí.

Celková výše grantu přiděleného naší škole na realizaci projektu činila 20 000 EUR.

Zde jsou informace z jednotlivých setkání:

10/2012 Projekt Comenius slavnostně zahájen
4/2013 Schůzka s Evropou