Profil školy

Historie naší školy sahá až do roku 1867, kdy jsme zahájili výuku našich zemědělských oborů. Naše druhá a o něco mladší gastronomická větev se přidala v polovině minulého století. Díky rekonstrukcím v devadesátých letech jsme se stali jednou z nejmodernějších a nejlépe vybavených škol v oblasti zemědělství a gastronomie.

Kvalitní zázemí

Díky rekonstrukcím v devadesátých letech jsme schopní našim studentům poskytnout skvělé zázemí pro jejich teoretickou i praktickou výuku. Zrekonstruovaný je například areál kuchyně, kde probíhá odborný výcvik kuchařů, pekařů a cukrářů. Řezníci mají novou výrobnu masných lahůdek.

V Horních Heřmanicích vlastníme stáje pro chovné koně, nachází se zde i sedlářská dílna, dílna opravářů zemědělských strojů a další zázemí. Máme zemědělskou půdu, na které hospodaříme a chováme také vlastní včely.

Zaujali jsme tě?

Přesvědč se, že jsme pro tebe ta pravá škola

Zjisti, proč studovat u nás