Atleti soutěžili

Sluncem zalitý atletický areál ZŠ na Nábřežní ulici v Jeseníku hostil reprezentanty jesenických středních škol, kteří přišli soutěžit v poháru Corny  celkem ve čtrnácti disciplínách. Náš tým tvořili Lucie Břízová, Tanja Danisová, Jakub Diviš, Dana Kráčmarová, Natálie Ledinská,  Zuzana Opluštilová, Zdenka Václahovská a Jakub Varecha. Jako rozhodčí v koulařském sektoru se úspěšně zapojily Simona Bartášková a Blanka Hrčková.

Naši se nezalekli ani těžké konkurence studentů sportovních tříd gymnázia, ani borců, kteří závodí v běhu na lyžích. Vlastně každý druhý s našich reprezentantů dosáhl „na bednu“. Nejúspěšnější byla Zuzana Opluštilová, vítězka ve skoku do výšky i do dálky, s druhým místem ve vrhu koulí se musela spokojit vítězka dvou předchozích ročníků Natálie Ledinská, příjemně překvapil ve skoku do výšky žák prvního ročníku Jakub Diviš, který překonáním výšky 161 cm vytvořil svůj nový osobní rekord a obsadil druhé místo. Lucie Břízová zabojovala v nejdelší běžecké disciplíně dívek na 800 m a obsadila druhé místo. Jednoznačně to byly dívky, které tak zachránily dobré jméno naší školy.
J. Krutil

SONY DSC Kancelář poháru Nástup týmů Naše reprezentace SONY DSC Start běhu na 60 m
SONY DSC SONY DSC První neúspěšný pokus byl na 161 cm, výsledkem bylo druhé místo. Tak skákala vítězka
SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC
Zrychlení v závěru přineslo druhé místo.