Ty jsi důvodem, proč učíme


Jestli hledáš školu, kde získáš nejen nové vědomosti, ale i skvělé zážitky a dobré přátele, už nemusíš hledat dál. U nás budeš sám sebou a vždycky se můžeš spolehnout, že v ničem nezůstaneš sám.

 
 

Ty jsi důvodem, proč učíme


Jestli hledáš školu, kde získáš nejen nové vědomosti, ale i skvělé zážitky a dobré přátele, už nemusíš hledat dál. U nás budeš sám sebou a vždycky se se můžeš spolehnout, že v ničem nezůstaneš sám.

 
Image

"Po vystudování oboru Cukrář jsem si začala plnit svůj celoživotní sen. Před deseti lety jsem v garáži našeho rodinného domu zahájila svoji první cukrářskou výrobu. Dnes zaměstnávám ve své firmě Velkolosinských pralinek desítky zaměstnanců a vážím si přízně tisíce návštěvníků. V současnosti stále spolupracuji se SŠ GFaS Jeseník a předávám své znalosti a dovednosti další generaci mladých cukrářů a cukrářek."

Jana Kašparová
Absolventka oboru Cukrář

Přečti si o nás pár čísel

 

 
0

cateringových akcí v loňském školním roce


0 kg

vánočního cukroví jsme loni vyrobili


0

místo v mistrovství jezdecké všestrannosti


0

ořechových rohlíčků oceněných titulem

 

Důvody, které mluví za vše

 
 
Image

Máme vlastní půdu, zahrady, novou kovárnu i jízdárnu


A to není všechno. Najdeš u nás i včelnici, sady, nebo dílny. Zkrátka tu pro tebe máme perfektní zázemí, kde se naučíš všechno, co budeš potřebovat.

Image

U nás najdeš rodinnou atmosféru, která tě zahřeje


U nás nebudeš jen číslo. Všichni se známe jménem, trávíme spolu spoustu času a chováme se k sobě ohleduplně. Zkrátka taková druhá rodina.

 

Poctivá řemesla


Naše obory budeš studovat s láskou – ať se staneš cukrářkou, pekařem, sedlářkou nebo kovářem, budeš pokračovat v tradici našich předků. A o tvé výrobky bude obrovský zájem.


Praxe už při studiu


Svůj obor ovládneš nejen v teorii, ale především praxí. Proto na ni klademe velký důraz – věříme totiž, že díky kvalitní praxi se z tebe stane opravdový odborník.


 Kurzy a průkazy zdarma


Nabízíme hromadu certifikací zdarma, takže ušetříš spoustu peněz! Každý obor to má jinak – ať už jde o řidičák na auto, traktor, náklaďák nebo i svářečské průkazy.


Individuální přístup


Na spoustě škol o něm mluví, ale u nás se opravdu děje. Jsme jako jedna velká rodina – potřebuješ s něčím pomoct? Pomůžou ti nejen učitelé a vedení, ale i spolužáci.


Dobré uplatnění


Práci s našimi obory najdeš vždycky. Ať se staneš opravářem/kou, cukrářem/kou nebo chovatelem/kou koní, díky vysoké odbornosti, se kterou budeš ze školy odcházet, bude hledání práce hračka.


Vlastní domov mládeže


Ubytovat se můžeš v našich domovech mládeže. Budeš to mít kousek do školy a volný čas můžeš trávit se svými kamarády nebo třeba u koní. U nás budeš jako doma.

 

Co se o nás říká


 


Image

"Po vystudování oboru Výrobce kožedělného zboží - sedlář, brašnář, jsem úspěšně absolvoval nástavbové studium v oboru podnikání. Již během maturitního studia jsem začal podnikat ve své soukromé brašnářské dílně a po maturitě jsem se stal živnostníkem v Letohradě. Z důvodu vážného zrakového postižení pracuji momentálně jako masér, sedlařina je však stále mým koníčkem."

Pavel Adamec
živnostník
Absolvent oboru Sedlář, brašnář
Image

"Po vystudování SŠ gastronomie a farmářství Jeseník jsem působila v Praze jako šéfcukrářka. Cukrařina se stala mým životním štěstím, osudem i radostí. Rozhodla jsem se založit si vlastní firmu. Již několik let pracuji jako živnostník ve vlastní cukrárně v Černé Vodě.“ "

Vendula Zajíčková
Cukrářka - živnostník
Absolventka oboru Cukrář

 

Nakoukni k nám

Teď už víš, proč u nás chceš studovat?

A víš už, co to přesně bude?

Vyber si obor podle sebe